Mieszkania - Osiedle Fort Natura | Krowodrza, Kraków | Frax-bud - O inwestycji

Nowe Mieszkania Kraków

Inwestycja Fort Natura to idealne połączenie mieszkania w centrum miasta z lokalizacją wśród zieleni. Budynki zlokalizowane są przy ul. Józefa Wybickiego 5.

 

Inwestycja składa się z czterech siedmiopiętrowych budynków wielorodzinnych. Osiedle podzielone zostało na dwa etapy realizacji. Pierwszy etap obejmuje budynki 5C i 5D oraz odbudowę budynku koszarowego znajdującego się w centralnej części inwestycji. Drugi etap to budynki 5A i 5B.

 

W skład pierwszego etapu inwestycji wchodzą dwa nowoczesne budynki wielorodzinne 5C i 5D, w których znajdą się 183 mieszkania oraz podziemny, dwupoziomowy garaż wielostanowiskowy. Zakończenie pierwszego etapu inwestycji przewidziane jest na IV kwartał 2023 r.

Nowe mieszkania o powierzchni od 27 do 74 m2

Mieszkania zaprojektowano z myślą o funkcjonalności i ergonomii przestrzeni oraz wysokim standardzie wykończenia. Oferujemy lokale o powierzchni od 27 do 74 m2. Mieszkania zlokalizowane na parterze posiadać będą przynależne ogródki, natomiast mieszkania na wyższych kondygnacjach szerokie balkony.

 

Każde mieszkanie będzie wyposażone w ogrzewanie podłogowe, klimatyzację, filtry antysmogowe.

 

Ważną częścią inwestycji będzie odbudowa znajdującego się na terenie osiedla Fortu, który zostanie zaadaptowany na lokal usługowy z własnym podziemnym garażem.

Dlaczego Warto?

Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji zagospodarowany teren zielony na terenie inwestycji. Miejsce idealne do sąsiedzkiej integracji i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Inwestycja charakteryzuje się prestiżową lokalizacją, nowoczesną architekturą, wysoką jakością projektu oraz użytych materiałów, udogodnieniami. Do każdego mieszkania na piętrach przynależy balkon, a do mieszkań parterowych przylegać będą przestronne ogródki.

Drzwi wejściowe antywłamaniowe

Zaplecze usługowo-handlowe w najbliższej okolicy

Funkcjonalne układy mieszkań

Ogrzewanie podłogowe w każdym mieszkaniu

Filtry antysmogowe

Klimatyzacja

Doskonała lokalizacja

Okna trzyszybowe

Stelaże podtynkowe
w łazienkach

Indywidualne opomiarowanie mediów

Pełna własność
gruntu

Wewnętrzne miejsca postojowe

Ogrzewanie

Ogromną zaletą mieszkań dostępnych w ofercie inwestycji Fort Natura jest wyposażenie ich w system ogrzewania podłogowego. Zapewnia on równomierne rozchodzenie się ciepła w każdym z pomieszczeń. Zastosowanie tego rodzaju ogrzewania wpłynie pozytywnie na przyszłe rachunki mieszkańców. Ogrzewanie podłogowe jest bowiem bardziej energooszczędne niż tradycyjne kaloryfery, ponieważ stosuje się niższą temperaturę czynnika cieplnego niż w grzejnikach i nie występują straty energii związane z konwekcją powietrza. Dodatkowo jest to idealne rozwiązanie dla osób cierpiących na alergię lub astmę. Brak kaloryferów to również dodatkowa przestrzeń i łatwiejsza aranżacja przestrzeni mieszkalnej.

Klimatyzacja

Każde mieszkanie będzie posiadało instalację klimatyzacji sterowaną Wi-Fi. Klimatyzacja zapewnia komfort cieplny w czasie upałów. Zbyt wysoka temperatura sprawia że mamy gorsze samopoczucie, jest też niebezpieczna dla osób z chorobami kardiologicznymi. Kiedy na zewnątrz panuje skwar w mieszkańcy inwestycji Fort Natura będą odczuwali komfort podczas pracy i relaksu w swoim domu.

Świeże powietrze

Inwestycję Fort Natura wyróżnia szczególna troska o zdrowie i dobre samopoczucie mieszkańców. Wszystkie mieszkania będą wyposażone w filtry antysmogowe. Filtry oczyszczają powietrze ze smogu, pyłów, kurzu, spalin. Zainstalowane w nawiewnikach okiennych filtry z wielowarstwowej membrany z nanowłókien, ograniczają przenikanie zanieczyszczeń do wnętrza mieszkań, a jednocześnie zapewniają stały dopływ czystego powietrza. Jest to ważny aspekt zdrowotny w mieszkaniach zlokalizowanych w centrach dużych miast.

Mieszkania dwupokojowe

Inwestycja zaprojektowana została z myślą o osobach aktywnych poszukujących miejsca tętniącego życiem, w którym nie można się nudzić. W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania dwupokojowe o powierzchniach 33-44 m2.

ZOBACZ MIESZKANIA

Mieszkania trzypokojowe

Mieszkania o powierzchni większej niż 55 m2 są to mieszkania 3-pokojowe. Jest to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, jak również dla wszystkich osób potrzebujących większej, oddzielnej przestrzeni dla siebie. Największe lokale w ofercie mają powierzchnię 73 m2.

ZOBACZ MIESZKANIA

Terminy

 • 21.10.2021

  Rozpoczęcie prac budowlanych

 • 31.12.2023

  Zakończenie prac budowlanych pierwszego etapu (budynki 5C i 5D)

 • Kwiecień 2024

  Przeniesienia własności I etapu

 • I kwartał 2025

  Zakończenie całej inwestycji

O Deweloperze

Firma FRAX-BUD działa na krakowskim rynku budowlanym od 1990 roku. Realizujemy głównie inwestycje wielorodzinne w atrakcyjnych lokalizacjach. Oddaliśmy do użytkowania setki mieszkań, domów oraz lokali usługowych. Zapewniamy wysoki standard wykonania i terminowość budowy.

 

Nasza firma charakteryzuje się stabilną pozycją na rynku deweloperskim, jednocześnie konsekwentnie i dynamicznie się rozwija. Gwarantujemy, że nowe mieszkania zachwycą Państwa nie tylko ze względu na swoją lokalizację, ale również ze względu na zastosowanie wyjątkowo funkcjonalnych rozwiązań i wysokiej jakości materiałów budowlanych. Naszym celem jest poszerzanie oferty wysokiej klasy mieszkań na krakowskim rynku nieruchomości.

Zainteresowany?

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą osiedla Fort Natura osobiście w biurze sprzedaży znajdującym się obok inwestycji (ul. Wybickiego 5, Kraków). Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące inwestycji. Omówimy proces sprzedaży i w razie potrzeby zaproponujemy doradztwo kredytowe.

Biuro Sprzedaży:
ul. Wybickiego 5
31-302 Kraków

Biuro czynne:
pn – pt
9:00 – 17:00