Mieszkania - Osiedle Fort Natura | Krowodrza, Kraków | Frax-bud - Wykończenie

Mieszkanie Pod Klucz z Maxfliz

 

Podnieś wartość swojej inwestycji. Szybko, sprawnie, efektywnie.

 

Dla Naszego zespołu słowo „niemożliwe” nie istnieje. Jesteśmy doświadczonymi specjalistami, kierującymi się w swojej pracy pasją i doświadczeniem.

 

Dział Obsługi Inwestycji Maxfliz to przede wszystkim indywidualne i profesjonalne podejście do każdej realizacji oraz współpraca wyłącznie z profesjonalistami.

 

W ofercie „Wykończenia pod klucz” świadczymy kompleksową usługę wykończenia lokalu mieszkalnego, na podstawie wybranego wcześniej programu wykończeniowego. W ramach realizacji przygotowujemy projekty kompletnych mieszkań. To co nas wyróżnia to możliwość obejrzenia materiałów z wybranego pakietu w naszych salonach wraz z naszym opiekunem.

 

Realizację wykonujemy w najwyższym standardzie, wykorzystując niebanalne rozwiązania, wyszukane detale oraz ekskluzywne materiały z najnowszych kolekcji prestiżowych marek.

 

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY

  • Bezpieczeństwo - Rozumiemy je na wielu płaszczyznach i wiemy jak ważnym elementem jest dla naszych Klientów. Od 24 miesięcznej gwarancji na wykonywane usługi i materiały, przez opiekę naszych doradców na wszystkich etapach realizacji, aż po serwis posprzedażowy. Wszystkie te elementy składają się w całość, która zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa.
  • Kompleksowość - Współpracując z Maxfliz w jednym miejscu zrealizujesz swoje pomysły związane z aranżacją każdej przestrzeni. Szeroka gama asortymentu i doświadczenie naszych doradców sprawią, że wykończenie łazienki, kuchni, salonu, jadalni, a nawet ogrodu nie stanowi wyzwania.
  • Oszczędność czasu - 5 salonów stacjonarnych w 4 miastach w Polsce, to ponad 13.000 m2najwyższej klasy ekspozycji, prezentującej najnowsze światowe trendy. Gotowe aranżacje, asortyment od A do Z oraz pełna obsługa sprzedażowa. Wszystko w jednym miejscu.
  • Tylko sprawdzone ekipy - Współpracujemy wyłącznie z wykonawcami, których umiejętności i rzetelność sprawdziliśmy na wspólnych realizacjach.
  • Opieka - Dla naszych Klientów jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie realizacji.
  • Gwarancja - Dajemy 24 miesięczną gwarancję na wykonane usługi i materiały.
  • Oszczędność pieniędzy - Możliwość obniżenia stawki VAT z 23% na 8%.
  • Współpraca z najlepszymi - Od lat współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i markowymi producentami płytek, mebli, oświetlenia i wyposażenia łazienek w Europie i na świecie. To daje gwarancję wysokiej jakości produktów i terminowych dostaw.

 

Umów się na spotkanie z opiekunem:

Mariusz Grzesiak

Tel. 533 998 165

email: Mariusz.grzesiak@maxfliz.pl